• عنوان آگهی:
    فروش فیبر نوری و تجهیزات شبکه
  • گروه آگهی:
  • قیمت:
    قیمت توافقی
  • تلفن ثابت:
    تلفن ثابت آگهی کد 10241
  • فکس:
    فکس آگهی کد 10241
  • تلفن همراه:
    تلفن همراه آگهی کد 10241
  • ایمیل:
    ایمیل آگهی کد 10241
  • وب سایت:
  • آدرس:
    تهران، خیابان شریعتی بالاتر از میرداماد برج مینا ط3
  • آخرین بروزرسانی:
    1394/04/10 - 14:45:26
فروش فیبر نوری و تجهیزات شبکه
نوع آگهی

شرکت پیشرو بهینه نوآوران ارائه دهنده انواع فیبر نوری شامل :

فیبرنوری مالتی مد و سینگل مد ( Non Zero , Single Mode , Multi Mode)

4کور ، 6کور ، 8کور ، 12کور ، 24کور ، 48 کور ، 96 کور ، 144 کور و 288 کور

سنترال تیوپ ( با تیوپ مرکزی) و مالتی لوز تیوب و تایدبافر

فیبرنوری ژله فیلد خاکی و خشک خاکی و ژله فیلد کانالی و خشک کانالی

فیبرهای هوایی و مهاردار و ADSS

فیبرنوری خاکی ، فیبر نوری با کاور فلزی (Corrugated Steel Armord) و

فیبرنوری روکش ضد دود LSZH , Anti Tracking

انواع فیبر نوری In Door, Out Door , In/Out Door

انواع فیبر نوری ایندور و اوت دور

در برند های شهید قندی ،TKF ،Leoni ،3M ،Nexans ، Superior Essex ،OFO ، Draka

انواع مفصل های خاکی Samjin,3M, Network, Opticube , Korea, China ,

4کور ، 6کور ، 8کور ، 12کور ، 24کور ، 48 کور ، 96 کور ، 144 کور و 288 کور

انواع پچ پنل های فیبرنوری 12 و 24 و 48 و 72 و 96 پورت

انواع Patch Panel 1U , 2U , 3U

انواع پج پنل های دیواری Wall Mount

انواع OCDF , ODF مخابراتی

انواع پچ باکس 4 ، 8، 12 کر با کانتور SC-FC-ST

انواع کاست های فیبر 12 و 24 کر

انواع پچ کورد های Simplex و Duplex

انواع Patch Cord در سایز های مختلف 1،2،3،5،10،15،20..

انواع کانکتورهای فیبر ST-Din-SC-LC-FC-MTRJ.

انواع آدابتور های فیبرنوری با ST-Din-SC-LC-FC-MTRJ.

انواع پیگ تیل های فیبرنوری با کانکتور های ST-Din-SC-LC-FC-MTRJ.

در برند های Leoni , Nexans , RollBal , Bilkyns

انواع رک های دیواری 6،7 ،9 یونیت با عمق های 35 و 45 و 60

انواع رک های ایستاده 12 ،14 ،28،40،42 یونیت با عمق های 60 ، 80 ، 100

انواع قطعات جانبی رک شامل : سینی ثابت با عمق 20-30-45-53-62 سانتی متر ، سینی متحرک با عمق 45 ،لایت پنل با قابلیت نصب در جلوی رک ، حرارت سنج ، فن اضافه ، نگهدارنده کابل ، فریم مانیتور ، کنسول رکمونت ، پاور ماژول 3 پورت ، 6 پورت ، 8 پورت ، 1+8 پورت ، 19 پورت ، 29 پورت ، بلنک پنل ، ریل تجهیزات.

با برندهای پایا و ایرانی Hpasia Bilkyns ,

همچنین مشاوره و طراحی و اجرای کلیه شبکه های فیبر نوری و مسی.

فیوژن فیبرنوری Fujien.

تست با دستگاه OTDR , Fluke DTX-1800

تست شبکه با دستگاه Fluke DTX-1800.

شناسایی و رفع خرابی انواع خطوط فیبر نوری .

تست OTDR انواع کابل فیبر نوری به استاندارد های مطرح 1310-1550

مفصل بندی فیبر نوری در کل مناطق ایران.

نصب تجهیزات دوربین مداربسته با بستر فیبر نوری.

انجام تمامی امور مربوط به حفاری ، لوله گذاری ، کابلکشی و مفصلبندی ، فیوژن و تست فیبر نوری.


خواهشمند است جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت لیست قیمت انواع فیبرنوری و تجهیزات شبکه با واحد فروش تماس حاصل نمایید. تلفن تماس : 22894600

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.