• عنوان آگهی:
  نمايندگي فروش بلوک بتن سبک هوادار اتوکلاو شده AAC ( هبلکس )
 • گروه آگهی:
 • تلفن ثابت:
  تلفن ثابت آگهی کد 10427
 • آدرس:
  تهران
 • آخرین بروزرسانی:
  1394/07/07 - 14:51:19

تولیدوفروش بلوک بتن سبک هوادار اتوکلاو شده AAC ( هبلکس )

فروش محصولات مجتمع کارخانجات هبلکس

ارسال محصولات هبلکس به سراسر کشور

معرفي هبلکس و مشخصات فني بلوک اتوکلاو شده AAC

بلوک هبلکس يا بتن سبک هوادار اتوکلاو شده AAC


شرکت صادراتی آسیا صنعت گنجینه


فروش بتن سبک هوادار اتوکلاو شده (AAC) با نام تجاري هبلکس آیدین


مجتمع کارخانجات هبلکس آیدین با دو واحد توليدي در ایو انکی (گرمسار) ،بنای سبک (تهران)،سمنان سهم بسزايي از تامين اين نوع متريال براي ديوارچيني و تيغه چيني ساختمان هاي جديد بعهده دارد.

محصولات مجتمع کارخانجات هبلکس شامل بلوک هاي سبک هبلکس - چسب هبلکس مي باشد.

اين مجموعه آمادگي خود را جهت تامين بلوک هبلکس مورد نياز پروژه هاي ساختماني در سراسر کشور با قيمت مناسب و در زماني کوتاه ، اعلام مي دارد.


همچنين با توجه کيفيت بالاي محصول توليدي هبلکس ،صادرات بلوک هبلکس به کشور هاي همسايه ديگر امکان پذير مي باشد.


بلوک هبلکس يا بتن سبک هوادار اتوکلاو شده ، از سيمان و سيليس و پودر آلومينيوم تشکيل شده که پس از ريخته شدن در قالب هاي بزرگ و فرآيند پخت در کوره (اتوکلاو ) به قطعات با ابعاد مختلف بريده شده و پس از پالت بندي و بسته بندي، آماده حمل به پروژه هاي ساختماني مي گردد.


بلوک هاي AAC را مي توان با انواع ملات سيماني اجرا نمود اما روش استاندارد و بهينه ، استفاده از چسب هبلکس مي باشد. استفاده از چسب AAC بدليل همگن بودن آن با بلوک و پوشش کامل سطح عمودي و افقي بلوک با بلوک مجاور ، سبب افزايش چسبندگي و استحکام ديوار و حذف پل هاي حرارتي مي گردد. همچنين استفاده از چسب از افت ديوار جلوگيري مي نمايد.


اجراي ديوار با بلوک هاي هبلکس بعلت سطح صاف و ابعاد استاندارد ،نياز به نيروي کار متخصص ندارد. برشکاري بلوک AAC بوسيله اره نجاري و فرز مي باشد. استفاده از ستونک قائم و افقي (وال پست) بر اساس استاندارد هاي تعيين شده ، کمک بسزايي در استحکام ديوار خواهد داشت.


روش مهار کردن و قفل کردن بلوک هاي هبلکس در کنج ها بوسيله ميخ پلاک و در اتصال به ستون ها بوسيله گونيا يک سر سوراخ مي باشد. اين گونيا از يک طرف به تير جوش داده شده و از طرف ديگر بوسيله ميخ نجاري به بلوک مهار مي شود. استفاده از اين وسيله در هر 5 تا 8 رگ ديوار چيني توصيه مي گردد.


سطح صاف اين بلوک و جذب آب بالا ، امکان استفاده از هر نوع اندود کاري از قبيل سيمانکاري – گچکاري – دوغاب سيمان پشت سنگ و کاشي را بسيار آسان مي نمايد. عدم استفاده از گچ خاکي براي پوشش ديوار ساخته شده با بلوک هبلکس ، از ديگر مزاياي اين بلوک مي باشد.


مزاياي بلوک هاي هبلکس:

- وزن کم بلوک و کاهش بار مرده ساختمان

- مقاومت فشاري مناسب

- ابعاد مناسب و سهولت و سرعت اجرا بالا

- عايق حرارتي و صوتي قوي

- كاهش هزينه هاي مصالح در نماكاري

- بهترين جايگزين براي آجر، بلوك سفال و بلوك سيماني

- حمل و نقل و اجراي آسان و سريع

- پايداري بالا در مقابل حريق و زلزله

- كاهش مصرف سيمان ( 100 كيلو گرم در هر متر مكعب )


- عدم نياز به نيروي اجرايي ماهر

- مقاوم در برابر آتش و ضربه


کاربرد بلوک هاي هبلکس بعلت وزن کم و مقاومت مناسب و عايق حرارتي و صوتي مناسب، در ساختمان هاي مسکوني – بيمارستان ها – مجتمع هاي مسکوني و تجاري و بلند مرتبه سازي ، بسيار چشمگير مي باشد.


در صورت نياز به اطلاعات بيشتر ، دريافت کاتالوگ و يا نمونه محصول تماس حاصل فرمائيد.

تلفن سفارش کالا: 09127910460

تلفن مشاور شما: 09127910460ـ09397935665 مهندس آیدین


آدرس :تهران ،قرچک ،زیباشهر،شهرک طلاعیه جنب شورای حل اختلاف ،شرکت آسیا صنعت گنجینه(مشاوره در خصوص ابعاد و مشخصات فني – مقايسه با ساير مصالح – آموزش نحوه صحيح اجرا و مشاوره در زمینه صادرات ،مشاوره صادرات به عراق و شمال عراق،مجوز BV-کوتکنا...)بلوک هبلکس – بتن سبک هوادار اتوکلاو شده AAC – بلوک استاندارد – گواهينامه فني – عايق صوت – عايق حرارت – نمايندگي فروش هبلکس – روش اجراي هبلکس – ليست قيمت هبلکس

صادرات بلوک هبلکس – صادرات بلوک AAC


کلمات کلیدی آگهی : هبلکس آوه, هبلکس بنای سبک, هبلکس سمنان،هبلکس مشهد،هبلکس رضوی ،مشاوره در صادرات به عراق،نمایندگی فروش هبلکس،عایق حرارتی،عایق صدا،ضدزلزله،مقاوم

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.