خانه هوشمند بی سیم (wireless)

کنترلر مرکزی هوشمند بعنوان قلب تپنده خانه هوشمند عمل می نماید، بدین صورت که با دریافت اطلاعات از سنسورهای ورودی و با استفاده از منطق تعریف شده می تواند تمامی تجهیزات الکترونیکی منزل را کنترل نماید. کاربر می تواند با نصب نرم افزار بر روی گوشی خود و ایجاد ارتباط با سیستم به کنترل سیستم روشنایی واحد بپردازد و یا دمای واحد را مطابق با سلیقه خود تنظیم نماید. برای کنترل تلویزیون و سایر سیستم های صوتی و تصویری دیگر نیازی به استفاده انبوهی از ریموت کنترل ها نمی باشد و صرفا از طریق نرم افزار می تواند به تعویض کانال های مورد علاقه پرداخته و یا صدای سیستم صوتی را زیاد و کم نماید. در صورتی که کاربر داخل واحد حضور نداشته صرفا با اتصال به اینترنت و بدون هیچ گونه تنظیم خاصی می تواند به کنترل کلیه وسایل منزل دست یابد و با استفاده از سیستم امنیتی موجود بر روی کنترلر مرکزی هوشمند نهایت لذت استفاده از خانه هوشمند را ببرد.


کاربر می تواند خود و بدون نیاز به نصاب شرکت به تعریف و ایجاد سناریو های دلخواه بپردازد و یا با استفاده از هوش مصنوعی سیستم یک منطق کنترلی تعریف نماید بطوری که با ورود یا خروج از منزل سناریوی ورود و یا خروج اجرا گردد.


ارسال فرامین از طریق نرم افزار اسمارت مایر بدون محدودیت به کلیه تجهیزات مانند کلیدهای لمسی، سیستم های صوتی و تصویری، پرده ها، سرمایشی و گرمایشی، پریزهای هوشمند و…

امکان کنترل کلیه سیستم های با داشتن ریموت کنترل Ir مانند تلویزیون، سیستم های صوت و تصویر، ماهواره، آنتن دیجیتال و… بدون محدودیت در تعداد

امکان کنترل کلیه سیستم ها با داشتن ریموت RF مانند پرده های برقی، آباژور و… بدون نیاز به Gateway

امکان یادگیری Learn کلیه ریموت های Ir ویا RF و یا امکان استفاده از Library موجود در نرم افزار

امکان کنترل از طریق تلویزیون بواسطه پورت HDMI

امکان کنترل کامل سیستم از طریق ارسال SMS

امکان کنترل از طریق اینترنت بدون نیاز به هیچ گونه تنظیم خاص و IP Valid

امکان کنترل کلیه سیستم های سرمایشی و گرمایشی بدون نیاز به ترموستات خاص

امکان تعریف برنامه های مختلف از جمله سناریو، برنامه زمان بندی ، تعریف منطق کنترلی

امکان دریافت اطلاعات از کلیه سنسورهای بی سیم

سیستم هشداردهنده نشت گاز

سیستم امنیتی با قابلیت تعریف Zone های مختلف بدون محدودیت

سیستم اعلام حریق

نصب بدون نیاز به داشتن دانش برنامه نویسی

حفظ کامل بستر سنتی و امکان برگشت به حالت قبل

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.