چاپ و اکسپت مقاله

مقاله نویسی و پژوهش در هر مقطع تحصیلی در دانشگاهها ،موضوعی مهم و انکار ناپذیر است و بیشتر زمان دانشجویان و محققان در زمینه ی پژوهش و مطالعه در زمینه مقالات و پایان نامه های متفاوت صرف می شود.


نوشتن یک مقاله یا انجام پایان نامه به کسب مهارت خاصی نیاز دارد و بایستی در نوشتن موارد زیادی را رعایت کرد نوشتن یک مقاله قوی که بتواند اکسپت شود کار خیلی ساده ای نیست چرا که برای نوشتن یک مقاله ابتدا باید مقالات و کتاب های زیادی را مطالعه کرد تا بتوان به یک دانش کلی در زمینه مورد نظر دست پیدا کرده و در زمینه مباحث جدید اطلاعاتی در اختیار دیگران قرار داد .نوشتن مقاله یا پایان نامه بایستی با یک چارچوب خاصی انجام شود و بایستی آنقدر با دقت و هوشیاری انجام شود که بتوان اکسپت آن را از کنفرانس ها ،ژورنالها وهمچنین استاد مربوطه دریافت نمود.


تیم تخصصی مشاوران برتر آماده است تا مقالات شما عزیزان را در معتبر ترین و با کیفیت ترین ژورنال های مورد تایید وزارت علوم اکسپت کرده و به چاپ برساند.

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.