نرم افزار مطب دندانپزشکی

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی طراحان طب.


اولین نرم افزار مطب دندانپزشکی پرتابل قابل نصب بر روی تبلت بدون نیاز به اینترنت ( قابلیت دسترسی به اطلاعات جامع تصویری و متنی بیماران بر روی تبلت در هر زمان و مکان )

گروه طلای نرم، نرم افزار مطب دندانپزشکی طراحان طب را با سیزده سال سابقه با قابلیت های بینظیر مبتنی بر طرح کارت ویزیت هوشمند بیماران به دندانپزشکان عزیز معرفی می نماید. این نرم افزار قابل نصب بر روی تبلت دندانپزشکان می باشد تا در مطب به راحتی بتوانند پرونده بیماران را در یک نگاه مرور نمایند. همچنین این اطلاعات به صورت جامع بر روی تبلت قابل جابجایی در هر زمان و مکان می باشد و نیازی به وجود اینترنت جهت دستیابی به اطلاعات بیمار نمی باشد. این نرم افزار مبتنی بر کارت ویزیت هوشمند می باشد که در هنگام مراجعه اول بیمار به وی داده می شود تا در مراجعات بعدی نیاز به جستجوی دستی در نرم افزار نباشد. این نرم افزار اولین نرم افزار مطب دندانپزشکی با طرح کارت ویزیت هوشمند می باشد که چندین سال مورد استفاده دندانپزشکان می باشد.


پس از تشکیل پرونده بیمار در سیستم توسط منشی و ارائه کارت ویزیت هوشمند ، تمامی نسخه ها و پرونده کاغذی وی و برگه های آزمایش و گرافی های بیمار اسکن می گردد و در پرونده بیمار ذخیره می گردد. این پرونده الکترونیکی بلافاصله در تبلت یا سیستم پزشک قابل رویت و دسترسی می باشد که در یک نگاه می توان به تمامی اطلاعات بیمار دست یافت.


نرم افزار مطب دندانپزشکی در محیط کاربری دندانپزشک دارای پلتفرم خاص دندان می باشد که بنا به غملیات صورت گرفته بر روی دندانها با رنگ های خاص نمایش داده می شود. دستیار دندانپزشک می تواند با انتخاب دندان عملیات صورت گرفته (عصب کشی، کشیدن، پر کردن، جراحی و ..) و هزینه و .. را مشخص نماید تا در دفعات بعد به راحتی مراحل درمان قابل تشخیص باشد. این نرم افزار قابل اتصال به تمامی دستگاه های دندانپزشکی مانند دوربین داخل دهانی و .. می باشد که کلیه تصاویر و فیلم های دریافتی از آن در پرونده بیمار اتوماتیک ذخیره می گردد. لیست انتظار بیماران حاضر در مطب نیز در همین محیط کاربری قابل مشاهده می باشد. همچنین زمان و تاریخ ویزیت های قبلی بیمار نیز ثبت شده تا اطلاعات بیمار به صورت طبقه بندی در دسترس باشد.همچنین محیط کاربری دندانپزشک قابل اتصال به قلم نوری و در تبلت (خود قلم تبلت) می باشد تا دستار دندانپزشک در صورت تمایل نوشته های دیجیتالی خود را در پرونده لدون هیچ زحمتی ثبت نماید. در واقع قلم نوری کمک می کند تا نوشته شخص با دستخط خود او به صورت اتوماتیک و هوشمند در پرونده بیمار ذخیره گردد.


همچنین اگر دندانپزشک در محیط خارج از مطب نیز با قلم تبلت در پرونده بیمار نسخه ای یا مطلبی بنگارد این نوشته به صورت دستخط در پرونده بیمار در تبلت ذخیره خواهد شد و نیاز به اینترنت ندارد و سپس در مطب نیز مجدد به تمامی اطلاعاتی که در خارج از مطب ثبت کرده بود دستیابی خواهد داشت. ایده دستیابی به اطلاعات بیمار در تبلت به صورت پرتابل برای اولین بار توسط گروه طلای نرم ارائه شده است. دندانپزشکان در همایش ها ، در جلسات مشاوره و .. می توانند اطلاعات بیمار را جهت بررسی و تحقیق به راحتی از این طریق به اشتراک بگذارند.


این نرم افزار به هنگام مراجعه بیمار پس از زدن کارت ویزیت هوشمند بیماران را به صورت اتوماتیک در صف انتظار ورود به مطب قرار می دهد تا منشی بر حسب نوبت آنها را آماده ورود به اتاق دندانپزشک قرار دهد. پس از زدن کارت ویزیت نرم افزار به صورت هوشمند حق ویزیت را به صورت فیش برای بیمار صادر نموده و در پرونده بیمار نیز در بخش امور مالی آن را ثبت می نماید. گزارشات مالی مطب برای دندانپزشک بصورت روزانه، ماهانه ، هفتگی و یا در هر بازه زمانی به راحتی قابل دریافت می باشد. همچنین نرم افزار پیامکهای یادآوری وقت ویزیت را مثلاً دو روز قبل زمان ویزیت به صورت اتوماتیک برای بیماران ارسال خواهد نمود. کار با این نرم افزار بسیار راحت و روان بوده و چه منشی و چه دندانپزشک یا دستیار وی به تمامی اطلاعات لازم و منوهای ضروری در همان صفحه کاربری خود با کمترین کلیک ممکن دسترسی دارند.


دموی نرم افزار مطب و کلینیک دندانپزشکی طراحان طب در سایت شرکت موجود است.

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.