• عنوان آگهی:
  طراح و سازنده کارخانه های سیمان، ذوب آهن، ذوب فلز، ریخته گری، آهک و گچ
 • گروه آگهی:
 • فکس:
  فکس آگهی کد 31444
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 31444
 • ایمیل:
  ایمیل آگهی کد 31444
 • وب سایت:
 • آدرس:
  اصفهان، خیابان شیخ بهایی، ساختمان ایزدی
 • آخرین بروزرسانی:
  1396/06/25 - 00:03:42
طراح و سازنده کارخانه های سیمان، ذوب آهن، ذوب فلز، ریخته گری، آهک و گچ
طراح و سازنده کارخانه های سیمان، ذوب آهن، ذوب فلز، ریخته گری، آهک و گچ
طراح و سازنده کارخانه های سیمان، ذوب آهن، ذوب فلز، ریخته گری، آهک و گچ
طراح و سازنده کارخانه های سیمان، ذوب آهن، ذوب فلز، ریخته گری، آهک و گچ

هلدینگ بین المللی طراح ، سازنده و نصاب کارخانه های سیمان ، کارخانه های ذوب فلز و ذوب آهن ، ذوب و ریخته گری نیکل ، مس، انواع فلزات و کارخانه های گچ و آهک بصورت تجهیزات منفرد سفارشی یا اجرای پروژه های کلید در دست هلدینگ CHAENG : “ Great Wall Machinery Corporation “ شامل دو زیرمجموعه بزرگ زیر می باشد:


1-Xinxiang Great Wall Machinery Co. که در سال 1958 تاسیس شده و هم اکنون با بیش از 60 سال سابقه، یکی از شرکتهای پیشرو در زمینه طراحی، ساخت، نصب و راه اندازی کارخانه های تولید سیمان ، و صنایع شیمیائی معدنی تحت استانداردهای ISO 9001-2008 می باشد.


2-Xinxiang Great Wall Steel Casting Co. در سال 2007 تاسیس شده و در زمینه طراحی، ساخت و نصب تجهیزات و کارخانه های ذوب فلز ، ذوب آهن و متالورژی فعالیت دارد، عمده صادرات این شرکت به آمریکا ، اروپا و استرالیا می باشد.


این هلدینگ تا کنون برای بیش از 2000 مشتری شامل کارخانجات بزرگ و صنایع سنگین در 50 کشور جهان ، محصولات سفارشی ساخته یا کارخانجات کلید در دست اجرا نموده است.


تاسیسات کارگاهی شرکت Xinxiang Great Wall Machinery Co. در زمینی به مساحت 330000 متر مربع ،تولید تجهیزات را انجام میدهند ،یکی از 100 شرکت برتر و نوآور کشور چین در زمینه طراحی ، تامین ، ساخت تجهیزات و نصب و راه اندازی پروژه های کلید در دست صنعت سیمان ، صنایع شیمیائی معدنی و تولید آهک و یکی از 10 شرکت برتر از نظر نوآوری در صنعت سیمان از نظر کاهش مصرف انرژی ، اجرای سیستمهای کنترل پیشرفته و به حداقل رساندن آلاینده های زیست محیطی ناشی از تولید می باشد.


این خدمات از طراحی و ساخت تک تک تجهیزات تا اجرای کلید در دست یک کارخانه کامل را شامل می شود و پروژه های افزایش ظرفیت یا اصلاح فرآیندهای قدیمی موجود و استاندارد سازی فرآیندها را نیز شامل می شود که تا کنون پروژه های متعددی در کشورهای روسیه، هند، ترکیه ، ویتنام، چین، ازبکستان، پاکستان، عمان، آفریقای جنوبی و ... را اجرا نموده است.


هلدینگ CHAENG یک برند معتبر و اولین انتخاب برای شرکتهای بین المللی CNBM و Shanghai BaoSteel از نظر کیفیت و تنوع محصولات فلزی و تجهیزات صنعت سیمان ، صنایع شیمیائی معدنی و صنایع ذوب فلز و ریخته گری می باشد.


این شرکت سازنده تجهیزات و کارخانه های سیمان تا حداکثر ظرفیت 10000 تن در روز( 3500000 تن در سال ) ، کارخانه های ذوب آهن و ذوب فلز تا ظرفیت 200000 تن در سال و کارخانه های تولید آهک یا گچ از 200 تا 1200 تن در روز بصورت E/P/EP/EPC می باشد و تا کنون بیش از 100 طرح در سایر کشورها اجرا نموده است.


شرکت Great Wall Machinery مدیریت و سرمایه گذاری اولین کارخانه بزرگ سیمان در چین ( GGBFS ) به ظرفیت 600000 تن در سال را انجام می دهد، رویکرد شرکت ، به حداقل رساندن مصرف انرژی و رعایت کلیه ملاحظات زیست محیطی با جلوگیری از انتشار آلاینده ها می باشد. تا کنون بیش از 3000 سری از انواع آسیابهای تونلی، عمودی ، و کوره های دوار برای اقسا نقاط جهان را ساخته و نصب نموده است. بعلاوه این شرکت آماده همکاری با شرکتهای تولیدی قدیمی یا کارخانجات تازه ساز جهت اجرای پروژه های بهینه سازی و جایگزینی تجهیزات می باشد.


احراز رتبه بندی درجه یک طراحی و ساخت تجهیزات پیشرفته ،کیفیت بالا، حداقل مصرف انرژی و رویکرد به حداقل رساندن آلایندگی زیست محیطی آب و هوا ، باعث شهرت و خوشنامی این هلدینگ در کشور چین و سایر کشورها بوده و همکاری با صنایع سنگین، هولدینگ ها و بنگاه های معروف تولیدی و اقتصادی مانند :

SINOMA, Shanghai Baosteel, Tianrui cement , Taiwan Cement, Henan Meng Electric Group, Henan Mengdian,

Aosen Steel, PT. Indo Ferro, POSCO, Tata, Mittal Steel ,SUNNSY,GERDAU, JFE, ANSTEEL, Shoug and Grout ….. را بدنبال داشته است .


شرکت Great Wall Steel Casting با تولید بر اساس استانداردهای جهانی ریخته گری، دارای رتبه بندی درجه یک در طراحی و ساخت تجهیزات ذوب فلز و ریخته گری می باشد.انجام عملیات حرارتی، کنترل کیفی عالی و سرعت بالای فرآیندهای تولید، تضمین کننده محصولات این شرکت است.

کوره های ذوب آهن، پاتیل های سرباره ذوب، تجهیزات مورد نیاز صنایع سنگین ، صنایع متالورژی ، صنایع سرامیک، صنایع تولید کننده مواد ساختمانی و کلیه تجهیزات ذوب آهن و ذوب انواع فلز ( مانند نیکل ، مس ،... ) از محصولات این شرکت می باشد.


مزایای تجهیزات و ماشین آلات تولیدی:

1-راندمان بالا و حداقل مصرف انرژی

2-مصرف پایین فلز در واحد وزنی محصولات

3-عملکرد آسیابها با حداقل نویز ، آلودگی صوتی ، عملیات تحت فشار منفی، با حداقل غبار تولیدی

4-جریان ساده فرآیندی و درضمن قابلیت عملکردهای انتخابی آسیاب مواد، خشک کن و تولید پودر

5-حداقل میزان زمین مورد نیاز برای نصب تجهیزات، استراکچرهای فشرده ، وزن سبک و حداقل سرمایه گذاری در بخش فنداسیون و ابنیه

6-ویژه گیهای خاص و منحصر به فرد سازه ای

7-خدمات پس از فروش شبانه روزی در تمام ایام سال با رویکرد مشتری مداری

8- ارتقا دایمی محصولات

9-حداقل زمان تحویل

10-سیستم حمل و نقل مناسب و کامل

11-حداکثر عمر مفید تجهیزات

12-رعایت استانداردهای ملی و بین المللی


در بخش تولیدات فلزی و ذوب آهن ، محصولات شرکت عمدتا به سفارش شرکتها در کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، کره جنوبی و هند تولید شده و صادر می گردند.تا کنون کوره های ذوب القایی ، پاتیلهای ذوب و ریخته گری و ... مشتریان زیادی در کشورهای آمریکا، کانادا، مکزیک، برزیل، هلند، آلمان، لهستان، هند، ژاپن و استرالیا داشته اند.


تعدادی از مشتریان معروف در این زمنیه عبارتند از:

MITAL, POSCO, Voestalpine, JFE, GERDAU, Shougang Group, BAOSTEEL,ANSTEEL, ….


بخشی از تجهیزات مهم ساخته شده شامل موارد زیر هستند:

- کل تجهیزات کارخانه های تولید سیمان تا زیر ظرفیت 3 میلیون تن در سال

- آسیابهای مختلف صنعت سیمان

- آسیابهای مواد اولیه

- کوره دوار

- کوره های ذوب فلز

- پاتیلهای ذوب

- کوره های القایی

- آسیابهای ذغال سنگ

- آسیابهای فرآیندهای شیمیائی معدنی


و تعدادی از طرحهای اجرا شده بصورت کلید در دست شامل:

1- Henan Meng Electric Group , Cement plant, 1500000 ton per year

2- Xinjiang ,Cement Plant, 1500000 ton per year

3- Hubel , Cement Plant , 900000 ton per year

4- Shanxi , Cement Plant , 360000 ton per year

5- Shanghai Baosteel ,Powder Production line , 1500000 ton per year, Steel Slag Grinding Plant ,300000 t/y, GGBFS Plant, 2 plant with each 600000 t/y

6- Hebai Aosen Steel , GGBFS Plant , 600000 t/y

7- Zuzhou Southeast steel, Steel Slag Grinding Plant , 300000 t/y

8- PT.Indefero , Nickel slag Grinding Plant , 300000 t/y

9- Henan Xinxiang : GGBFS Plant , 600000 t/y , and , Cement Plant , 1000000 t/y

10- Henan Jinnuo Concreat , GGBFS Plant , 450000 t/y

11- Guangdong Panyu , GGBFS , 2 plants , each 600000 t/y , Cement Plant , 1000000 t/y


هلدینگ بزرگ CHAENG از سال 1396 ، افتخار همکاری با شرکتهای ایرانی را دارد و برای هر گونه درخواست ساخت تجهیزات صنایع سنگین مرتبط یا اجرای پروژه های کلید در دست ، اعلام آمادگی می نماید.


با سپاس

نماینده ایران:

جواد عابدی

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.