• عنوان آگهی:
  وکیل مهاجرت استرالیا، ویزای استرالیا، توریستی، ویزای ازدواج، نامزدی
 • گروه آگهی:
 • تلفن ثابت:
  تلفن ثابت آگهی کد 46016
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 46016
 • وب سایت:
 • آدرس:
  تهران، آیت الله کاشانی، بلوار اباذر، نرسیده به حکیم، ساختمان جم، طبقه 5، واحد 15
 • آخرین بروزرسانی:
  1399/04/22 - 15:09:04
وکیل مهاجرت استرالیا، ویزای استرالیا، توریستی، ویزای ازدواج، نامزدی

موسسه مهاجرتی تک ویزا تنها موسسه مهاجرتی است که دارای وکیل رسمی ثبت شده عضو مارا مستقر در دفتر تهران است که با استفاده از دانش تخصصی و به روز خود در زمینه مهاجرت استرالیا از ابتدای راه تا پایان کار مهاجرت همراه شما خواهد بود.


استرالیا کشوری ثروتمند، توسعه یافته و مهاجر پذیر است و به همین دلیل تعداد زیادی از افرادی که قصد مهاجرت دارند،استرالیا را بعنوان مقصد نهایی خود انتخاب می کنند.قوانین مهاجرتی استرالیا دایما در حال تغییر است و در سال های اخیر نیز قوانین مهاجرتی استرالیا کمی سختگیرانه تر از قبل اجرا میشوند. بنابراین شرط لازم و اساسی موفقیت در مهاجرت، اطلاع از قوانین و مقررات مهاجرتی استرالیا می باشدواین امر فقط از عهده وکلای رسمی مهاجرت استرالیا بر می آید که دارای تحصیلات تخصصی در رشته حقوق مهاجرت از استرالیا بوده و توسط اداره مهاجرت استرالیا نیز تائید شده اند.


موسسه مهاجرتی تک ویزا تنها موسسه مهاجرتی است که دارای وکیل رسمی ثبت شده عضو مارا مستقر در دفتر تهران است که با استفاده از دانش تخصصی و به روز خود در زمینه مهاجرت استرالیا از ابتدای راه تا پایان کار مهاجرت همراه شما خواهد بود.مشتریان ما می توانند با شخص وکیل در ایران ملاقات کرده و علاوه بر دریافت مشاوره تخصصی ، امور مربوط به ویزا و مهاجرت خود را به سهولت پیگیری کنند.


وکیل رسمی ما تمامی تلاش خود را جهت تامین نیازهای احتمالی شما در امر مهاجرت به استرالیا نموده و به شما جهت تصمیم گیری و انتخاب مسیر مهاجرتی مناسب به استرالیا کمک خواهیم کرد. شما می توانید فرم ارزیابی را کامل نموده تا از مشاوره تلفنی رایگان ما در زمینه ویزا و اقامت استرالیا بهره مند گردید.

هدف ما آسان کردن فرایند پیچیده مهاجرت به استرالیا می باشد. ما به شما کمک می کنیم تا روند اقامت خود را در کوتاهترین زمان، با حداقل هزینه و با درصد موفقیت بالا به اتمام برسانید.


در صورت عدم قبولی مبلغ حق الوکاله استرداد خواهد شد.

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.