• عنوان آگهی:
  نانو عایق رطوبتی هزاره سوم
 • گروه آگهی:
 • تلفن همراه:
  تلفن همراه آگهی کد 66029
 • ایمیل:
  ایمیل آگهی کد 66029
 • آدرس:
  ساری، بلوار کشاورز
 • آخرین بروزرسانی:
  1398/02/09 - 09:52:38
نانو عایق رطوبتی هزاره سوم
نانو عایق رطوبتی هزاره سوم

شرکت طوفان دریای مازندران

برند عایق های رطوبتی هزاره سوم وبرتربن تکنولوژی روز دنیا بر اساس پلیمرهای پایه میباشد که بصورت سرد اعمال میشود تک جزعی بوده و بعنوان استری وعایق رطوبتی برای همه نوع سطوح بکار رفته و مقاوم به اب رطوبت میباشد ا مروزه و در این عصر جدید که تکنولوژیهای نو هر روزه ما را بیشتر و بیشتر احاطه میکنند، لزوم به کارگیری آنها اهمیت فراوانی برای آسایش بیشتر بشر دارند .

نانو ازاین قاعده مثتسنی نیست این علم به حدی گسترده میباشد که در که در زوایای مویرگی زندگی بشر نیز رسوخ کرده بخشی از بسط وسیع این علم که شامل نانو باعث رطوبتی میشود و حتی از طول عمر بالا و مقرون بصرفه بوده به این خاطر است در زیر سطوح مولکو لی در مقیاس نانو متر با مواد مختلف ترکیب میگردد وبا پیوندهای دوارپلیمری هوا گذر باعث تاثیر در سطوح های مختلف میگردد و در اصل هیچ لایه ای در سطح ایجاد نمیکند ودر واقع جذب مواد پذیرنده خود میشود و جزعی از ساختار انها میشوند چرا که جدای از بحث سبکی وزن بسیار قابل توجه و عدم آتش زا بودن ، ماندگاری بالایی دارد نانو عایقهای رطوبتی در مقایسه با انواع دیگر روشهای نوین عایقکاری بسیار سریعتر، سبکتر، ارزانتر و ایده آل تر هستند و لازم به ذکر است است . پایه آبی سیلیکونی و کاملا دوستدار محیط زیستبوده و هیچگونه ضرری برای اکوسیستم ندارند.

توجه فرمایید:

آگهی نامه هیچگونه منفعت و مسئولیتی در قبال استفاده شما از وب سایت ندارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر شرایط استفاده از آگهی نامه را مطالعه نمایید.